На наших подарках легко заработать!
О компании Новости Статьи

Компанія «Меркурій» на Двадцять четвертому Форумі видавців у Львові. Наш девіз: «Нікого не лишати осторонь»

Двадцять четвертий Форум видавців у Львові минув, як то кажуть, на одному диханні. Адже у всіх добрих, радісних подій в житті така якість – минати дуже швидко, але залишати після себе такі сильні враження, котрих вистачить до наступного разу!

Ми, компанія «Меркурій», дуже щасливі, що ви, наші численні прихильники, з нетерпінням чекаєте таких разів з року в рік. Ми раді, що кількість поціновувачів нашої справи зростає… А з нею – зростаємо і ми! І завжди дуже раді представляти до Вашої уваги новинки нашої творчої майстерні.

Цього разу, окрім вже знайомої всім продукції, компанія «Меркурій» презентувала до пильного погляду своїх шанувальників, а також до уваги всіх відвідувачів Форуму нову ланку у світі поздоровлень – ламінований сувенірний диплом.

Свіжий стиль та оновлені теми не лишили байдужих серед покупців. Сімейна серія порадувала всіх своєю чуйністю та затишністю, весільна – додала святкових, урочистих нот. Також до прилавку потрапила така довгоочікувана всімаоновлена серія професійних дипломів. До неї увійшли «Диплом Видатного поліцейського», «Диплом Першокласного стоматолога», «Диплом Видатного хірурга», «Диплом Героїчного рятівника», «Диплом Величного будівельника», «Диплом Надшвидкісного таксиста», «Диплом Заслуженого залізничника», та багато інших. Та і хто ж не любить вітати ювілярів! Для них ми теж приготували особливі подарунки у вигляді яскравих дипломів зі зворушливими побажаннями до різних дат.

Тож, можемо сміливо сказати, що наш девіз – нікого не лишати осторонь. І ще – робити свою справу так, щоб потім бачити оті всі посмішки на обличчях людей, які кожного разу так щиро зустрічають нас на щорічному Форумі видавців у славетному, прекрасному та неповторному місті Львові.

Сорочинський ярмарок – 2017. Гоголь рекомендує!

Який серпень, яке, взагалі, літо можна уявити без традиційного Сорочинського ярмарку, який щороку проходить на Полтавщині?

Відповідь відома всім – без ярмарку, без його особливої атмосфери, без пісень і вишиванок, без красивих дівчат, без борщу, вареників та горілки – звісно ж, ні!

Та і без веселих приколів теж не обійтися, адже так приємно взяти з собою щось на згадку, положити маленьку крихту веселого свята у кишеню та згадувати про нього тоді, коли раптом стане сумно.

Компанія «Меркурій» потурбувалась про всі ваші добрі згадки, та взагалі – про гарний настрій заздалегідь, доправивши до Великих Сорочинців партії якісного гумору та сміху вищого ґатунку.

Гумористичні посвідчення, вітальні дипломи, сувенірні гроші – це саме те, на що чекали наші постійні покупці та вдячні прихильники!

Наші веселі подарунки уподобались навіть самому Гоголю! А коли розумна людина щось каже, то є неабиякий привід її слухати.

Тож, ми котрого разу впевнились, що варто посміхатися і радіти життю! А ще – заохочувати до цього інших, бо чим більше на світі щасливих людей – тим він добріший!

Двадцять третій Форум видавців у Львові. «Читач зі знаком якості».

Навіть не віриться, що з часів останньої зустрічі минув цілий рік. Та ось ми знову у Львові, і це прекрасно! Місто Лева зустріло лагідною погодою, і ніби посміхалося, вітаючи біля Палацу Мистецтв своїх численних гостей, добрих друзів, шановних колег. Серед них були і ми – компанія «Меркурій», адже просто не змогли б оминути таку важливу для всіх подію – Двадцять третій Форум видавців, який тривав з 15 до 18 вересня.

Освічену людину з натовпу здатна виділити одна, але дуже влучна якість – це добре, здорове, виважене почуття гумору. Ми в котрий раз впевнилися, що у нашій Батьківщині таких людей просто величезне родовище, адже вітальні дипломи, прикольні посвідчення, сувенірні гроші виробництва «Меркурій» розходилися, немов гарячі пиріжки!

Серед поціновувачів якісного жарту, як завжди – люди самих різних професій та покликань, дітлахи й дорослі, новачки та шанувальники «зі стажем». І ми, компанія «Меркурій», готові нескінченно дякувати вам – нашим отаким ось «Читачам зі знаком якості» – за ваші посмішки, за ваші щирі погляди та дуже вагомі думки та побажання, а головне – за ваше прагнення зробити світ кращим, добрішим і веселішим. Разом ми, безумовно, цього досягнемо!

Слава Україні!

Форум видавців у Львові

Нарешті відбулася довгоочікувана подорож «Меркурія» до міста Лева! Привід тому – Двадцять другий Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові», який тривав з 9 до 13 вересня.

Мальовничі пейзажі західної України, природа, свіже повітря, теплі, лагідні дні… Та, як завжди, улюблена справа, котрій вже давно віддане наше серце – різноманіття яскравих сувенірів, які ми, по добрій багаторічній традиції, везем до сердець та рук наших шанувальників. А у Львові їх дуже и дуже багато!

В нас не було жодного сумніву в тому, що серед величезної книжкової експозиції наші товари не опиняться зайвими, адже жоден затятий читач ніколи не омине увагою по-справжньому якісний гумор. І найкращим доказом того стали зацікавлені погляди та нескінченні посмішки наших покупців – від малечі, і до вже досвідчених відвідувачів цього заходу. Тож, подарункові дипломи та посвідчення зовсім не були конкурентами серйозним виданням, а навпаки – дуже доцільно доповнювали їх, посідаючи своє, особливе, «подарункове» місце – як на прилавку, так і в серцях людей.

Для нас, компанії «Меркурій», Форум видавців у Львові був не тільки урочистою подією та можливістю вкотре показати себе, а й місцем зустрічі давніх друзів, які завітали з різних країв нашої Батьківщини. Як завжди, ці хвилини – дуже теплі, сповнені приємними спогадами, щирими побажаннями та сумісними планами на майбутнє.

Форум, з усією серйозністю своїх намірів, не забував і вражати – по-перше, запрошенням неординарних, цікавих, найбажаніших гостей. Серед них – відомі люди, зірки українського телебачення – народний Ревізор Ольга Фреймут, Руслан Сенічкін, Орест Лютий, Злата Огнєвіч.

З усіма своїми улюбленими зірками встиг сфотографуватися наш найменший співробітник на ім`я Гліб. Він був дуже радий такій нагоді, але й про роботу не забував, допомагаючи дорослим з ранку, і до обідньої. Він навіть відпочивав, не відходячи від прилавку, і за свою відповідальність, авжеж, отримував «дорослу» частку подяки.

Виставкові дні промайнули непомітно і, повертаючись до рідного Харкова, ми, як завжди, сповнені приємних вражень та світлих мрій. І ми не маєм жодних сумнівів, що всі вони справдяться, адже нам завжди допомагаєте ви – наші щирі шанувальники, всі, хто готовий своєю посмішкою осяяти цілий світ!

З величезною подякою до Вас, компанія «Меркурій».

Слава Україні!

Большая Слобожанская ярмарка

5 – 6 сентября в Харькове состоялась Большая Слобожанская ярмарка.

Традиционная «Слобожанка» – ожидаемое событие для жителей и гостей города, так как есть отличная возможность не только приобрести качественные, доступные товары от производителя, но и насладиться чудесным концертом, подготовленным силами местных художественных коллективов.

В течение двух дней перед презентационно-выставочным центром «Радмир Экспохолл» разворачивался настоящий праздник урожая, благополучия и хорошего настроения. Харьковщина, как всегда, удивляла разнообразием представляемых товаров, но особое место среди них занимали сувениры. Ведь без них – весёлых, позитивных, актуальных – просто никуда!

Компания «Меркурий» вышла в народ уверенно и ярко, сразу приковав к себе заинтересованные взгляды многочисленных посетителей ярмарки. А нам, в свою очередь, было, что им показать и предложить: подарочные дипломы – для любимых и друзей, прикольные права и купюры – для приколистов со стажем, хорошее настроение – абсолютно для всех, в неограниченном количестве!

Многие спросят: почему такая, казалось бы, пустяковая вещь, как сувенир, идёт в ногу с более серьёзными, «нужными» в наше время товарами?

Ответ прост: во все времена остаются вещи, которые никогда не выйдут из моды, и никогда не отойдут на второй план в жизни человека. Это – любовь и признание, забота, чувство благодарности… И компания «Меркурий» готова доказывать снова и снова, что это всё можно подарить, не тратя много денег и усилий – было бы только желание!

Слава Украине!

Сорочинський ярмарок

18 – 23 серпня 2015 року в сели Великі Сорочинці, що у Полтавській області, відбувся традиційний Сорочинський ярмарок.

Гарна погода, неповторна природа Полтавщини та веселий настрій продавців і численних покупців сприяли до проведення цього довгоочікуваного заходу якнайліпшим чином. І свято таки вдалося!

Навкруги – неповторна атмосфера українського села – саме такого, яке оспівував у своїх творах Микола Гоголь. Хати під стріхами, глиняний посуд, вишиванки, квіти у жіночому волоссі – навіть не віриться, що то є наші часи!

Компанія «Меркурій», звісно ж, не втратила прекрасної нагоди ще раз презентувати широкому загалу свою продукцію. Нами було презентовано не тільки вже добре відомий асортимент сувенірної продукції і вітальних листівок, а й безліч новинок.

Особливим попитом користувалися сувенірні дипломи та прикольні водійські посвідчення. Покупці, мов вперше, раділи яскравим тематичним поздоровленням у вигляді дипломів з родинної, професійної серій, до ювілеїв та весіль, а також були щиро вражені неординарними вигадками авторів компанії «Меркурій» щодо прикольних водійських посвідчень. Постаті політиків, зірок шоу-бізнеса та інших відомих людей українського простору, поєднані з ненав’язливими жартами, милували погляд покупців та заохочували до подальших придбань приколів від «Меркурій» і поза ярмарку, через Інтернет.

Ось так ми ще більше впевнилися в тому, що робим гарну справу! За будь-яких часів люди прагнуть до доброти та турботи одне про одного, адже свято може злегка вміститися навіть у маленькому віршику, подарованому з любов’ю.

Слава Україні!

Международная свадебная выставка

VII Международная выставка подарков

Выставка подарков в Киеве

Выставка подарков в Одессе

Альбом для наклеек
Ежедневники по индивидуальным заказам Магнит-календарик "Год Собаки" Подарки ко Дню Святого Валентина Открытки ручной работы от ТМ "Стильная открытка" Новогодние подарки Рождественские подарки НОВИНКИ СКОРО В ПРОДАЖЕ Новогодние подарки Диплом-благодарность (на русском) Флажки Автовымпел - вымпел в автомобиль Обложки для документов

Дипломы
Диплом ламинированный на украинском языке Диплом ламинированный на русском языке Диплом свадебный Диплом ламинированный свадебный на русском языке Диплом свадебный украинский Диплом ламинированный свадебный на украинском языке Диплом шуточный Диплом шуточный украинский Диплом к юбилею свадьбы Диплом к юбилею свадьбы укр. Диплом юбилейный Диплом юбилейный маленький Диплом юбилейный украинский Диплом юбилейный украинский маленький VIP-диплом VIP-диплом украинский Диплом церковный Диплом-благодарность (на русском) Сертификат подарочный Книга-шкатулка
Книга-шкатулка Книга-бар Книжка скринька кольорова Права
Водительские права Водительские права украинские Дозвіл ДАІ Удостоверения
Удостоверение русское Удостоверение украинское Фартуки прикольные
Фартук сексуальный Фартук с рецептами Прикольные обложки
Обложка для автодокументов Обложка для паспорта Обложка для зачетки Деньги сувенирные Вымпел Этикетка на бутылку Доска кухонная декоративная Мини-Книжечка прикольная Разное
Прикольные сертификаты в рамке Прикольные часы Разные прикольные подарки Салфетки пасхальные Сувенирные носовые платочки Таблички на дверную ручку Таблички на стол Тематические подарки
Свадебная продукция Для фанатов футбола Подарки автомобилисту Подарки охотникам и рыбакам Сувениры для школы Подарки для любимых Подарки к праздникам
Новогодние подарки Рождественские подарки Подарки на 1 апреля Подарки на 8 марта Подарки на 1 Мая Подарки на Пасху


Показать приколы списком, можно копировать в exel или распечатать

НАШИ ПАРТНЕРЫ

СПД Гринченко Торговое оборудование
Ищете работу?
Станьте нашим торговым представителем
+38 067 577 62 42
поиск по сайту
Недавние комментарии:


Главная  Контакты rss
velsiSEOstudio
Календарь праздников
Страница сгенерирована за 0,538224 секунд